e-totem - horská

e-totem - crosová a trekingová

e-totem - městská

Daily

Cena: 29.990,-Kč   Akce: 26.990,-Kč

>

e-totem - skládací

V této rubrice nejsou žádné články.

e-totem - tříkolky

e-totem                     

Elektrokola e-totem v nové sezóně

Poprvé představujeme kvalitativně nejvyšší modelovou řadu cestovních a terenních elektrokol e-totem.
Modely jsou vybaveny velmi kvalitní pohonnou jednotkou CONTI eBIKE SYSTEM od světoznámého výrobce CONTINENTAL. Celá jednotka sestává ze středového pohonu, řídící jednotky s velmi přehledným displejem a Li-Ion baterií s kapacitou 418 Wh. Ta umožní dojezd  na uvedených modelech okolo 120 km.

Nabízíme více než 20 modelů elektrokol pod zavedenou značkou e-totem. Nabídka zahrnuje modely elektrokol střední třídy se středovými, zadními i předními motory a zahrnuje městská, cestovní, terénní i skládací elektrokola, tříkolky a přestavbové sady. Díky stále se rozšiřující distribuční síti šikovných obchodních partnerů se daří uspokojovat potřeby našich zákazníků po téměř celé republice. Silnou stránkou budování značky e-totem se jednoznačně stal kvalitní a dostupný servis, který zaručuje trvalou záruku jistoty.

Elektrokolo pro každého.

Převážnou část svého života jste byli zvyklí jezdit na kole, byla to nedílná součást Vašeho života? Ať už jste sami nebo se svými známými absolvovali spoustu báječných chvil při cykloturistice.

A najednou už to z různých důvodů nešlape jako dřív, avšak chuť jezdit zůstává dál… Ano, pak je ideálním řešením elektrokolo. To Vám pomůže dostat se znovu k cykloturistice. Přitom šlapat do pedálů budete muset na našich kolech vždy, ale s podstatně menší námahou. Jízda i v členitém terénu pro Vás opět nebude problém a znovu si užijete požitek z jízdy na kole.

Další velkou skupinou uživatelů elektrokol jsou ti, kteří se z různých důvodů rozhodnou k pravidelnému ježdění do práce na elektrokole. Ve městech se stále komplikovanějším dopravním ruchem tak šetří čas i nervy v nekonečných zácpách. Pro mnohé jsou navíc důležité úspory v dopravních nákladech. A pokud k tomu přidáme skutečnost, že pravidelný pohyb má příznivý vliv na naši celkovou zdravotní kondici, pak může být elektrokolo skutečně velmi dobrou volbou.

Nabízíme elektrokola pro různé skupiny uživatelů tak, aby jim co nejlépe vyhovovala. Stačí si prohlédnout naši aktuální nabídku. A pokud budete chtít další informace, neváhejte nás kontaktovat.