— CITYBUG 2S —

na prodejně

Cena: 16.990,-Kč

Dříve: 22.990,-Kč     Sleva: 6.000,-Kč

Poslední kus -bíláElektrokoloběžka CITYBUG 2S je poháněna nejsilnějším elektromotorem této řady o výkonu 350W, umístěným na zadním kole, který spolu s nejsilnější baterií zajistí potřebný dojezd i na vzdálenější a výše položená místa. Elektrokoloběžka dosahuje rychlosti až 22 km/h s dojezdem do vzdálenosti 20 km. Komfort jízdy poskytují bezdušová nafukovací kola.
Oproti verzi Citibug 2, tato výkonnější verze - S využívá ovládání rychlosti ovladačem na řidítkách a dvojicí brzdných systémů. Elektronickou brzda předního kola systému E.A.B. (Electronic Assist Brake System), která se ovládá pákou na řidítkách a zajišťuje plnou kontrolu a plynulý průběh brzdění i ve vyšších rychlostech, a zadní robustní brzdou STEP2STOP, která je umístěna na blatníku a aktivuje se sešlápnutí nohou až do úplného zastavení.
CITYBUG 2S je navíc vybaven předním a zadním integrovaným světlem, které se za jízdy automaticky aktivují.
Dvě možnosti složení umožňují jednak samostatné stání - tzv. parkování, a také úplné složení pro přepravu nebo snadné přenášení.
Elektrokoloběžka CITYBUG 2S je spolehlivým pomocníkem na cesty do školy, do práce, pro zkrácení cesty po městě nebo na rychlé přemísťování ve výrobních halách a podnicích.

— Parametry —

Baterie: Li-on 4,4Ah / 36V

Brzdy: elektrické (EAB) + v zadním blatníku STEP2STOP

Dojezd: 18-20 km

Hmotnost: 13,5 Kg

Kola: Přední - 7.6" / Zadní - 7.2" (bezdušové)

Motor: 350W

Napětí: 36V

Nosnost: 120kg

Řízení: Plynová rukojeť

Rozměry: 1020*460*1150

Rychlost: 20-22km/h

Typ motoru: nábojový (brushless)

Umístění: motoru vzadu