— BULLS —

Energie a zážitek jsou plně integrovány


Skryté v rámu bije srdce nové generace elektrokol. Plně integrovaná a přesto snadno vyjímatelná, exkluzivní, vysoce výkonná baterie spolu se stejně výkonným a plynulým motorem Brose vytváří dříve neznámou kombinaci dynamiky jízdy a funkčnosti.
Kompletně integrovaná do dolní trubice, poskytuje baterie a pohonná jednotka cestu k nápadně nenápadnému ježdění na elektrokole. Až 90 Nm točivého momentu a energie 650 watthodin je významným rysem hnacího ústrojí, které může poskytnout nejen potřebné výkonové rezervy pro nejstrmějších stoupání, ale také nabízí  jedinečnou akcelaraci  a jízdní kontrolu. Ať už jde o jednoduchou nebo náročnou cyklotrasu - modely Evo představují maximální uspokojení a perfektní vyvážení výkonu na základě koncepce a osvědčené německé technologie.

Motor, který je plně integrován do konstrukce rámu, je doplněn jednou z nejsilnějších baterií, která je v současné době dostupná na trhu. Nabízí perfektní kombinaci výkonu a funkčnosti. Snadno vyměnitelná baterie, vyvinutá na bázi nejmodernějších 50 článkových technologií, může být snadno vyjmutá z elektrokola a nabíjena například v kanceláři, apartmá nebo v hotelové místnosti.

Navíc koncept pohonu umožňuje použití dvoupřevodníku. Díky většímu výběru rychlostních stupňů je možné dosáhnout ještě hospodárnější jízdy, zejména v terénu a posílit sportovní charakter. Modely Evo, přicházející v nové fázi vývoje, kombinují to nejlepší z pohonné techniky a designu, vytvářejí tak průkopnický zážitek z jízdy na elektrokole.