— CRUSSIS —

Záměrem CRUSSIS je pohybovat se v segmentu elektrokol a sportovních koloběžek. Snahou je, aby produkty CRUSSIS poskytly ty nejlepší možné jízdní vlastnosti, a proto jsou a budou vždy precizně konstruovány a osazeny kvalitními komponenty tak, aby splňovaly nároky sportovní jízdy, ale i celodenní vyjížďky. Přitom musí nabídnout snadnou, pohodlnou a bezpečnou jízdu. Proto se používvají pouze značkové komponenty světových výrobců, jako jsou například SHIMANO, TEKTRO, SR SUNTOUR, SCHWALBE a jiné, které zaručují vysokou kvalitu a dlouhodobou životnost.

Všechna elektrokola či koloběžky jsou ve výrobní hale Crussis nejprve kompletně odborně smontována s přezkoušením funkce brzd, všech ostatních pohyblivých částí a funkcí elektrosoučástek. Až poté se rozloží a obalená ochranným materiálem, vloží do přepravního boxu, aby mohla být bezpečně doručena svému novému majiteli.

Nedílnou součástí je dokonalý vzhled. Na to klade Crussis obrovský důraz a snaží se vytvářet jedinečné designy, které ocení nejen majitel produktu, ale i ostatní koloběžci a cyklisté, které budete potkávat na svých vyjížďkách. Jednoduše chtějí dělat takové designy, aby se za Vámi ostatní otáčeli a vy byli na svůj výrobek značky CRUSSIS hrdí... :-)

CRUSSIS je tým nadšenců a cyklo odborníků, kteří svou práci berou nejen jako zdroj obživy, ale hlavně jako své životní poslání, proto pro vás chtějí vyrábět takové produkty, se kterými nebudete pouze spokojeni, ale budete jimi nadšeni!