— OLI —

EMILIA ROMAGNA, ZEMĚ MOTORŮ A LEGEND

Na tradici záleží. Není náhodou, že jsme se narodili zde, v zemi nejvíce konkurenceschopných, luxusních a nejvyhledávanějších značek na světě. Vášeň pro motoristický sport, závody a závody nám koluje v žilách. Podél starobylé silnice Emilia, která vede z Piacenzy do Rimini, jsou testovací dráhy, závodní dráhy, muzea a úžasné soukromé automobilové sbírky.

Ať už se jedná o auta nebo kola, modely navržené a vyrobené v těchto regionech naplňují nadšencům z každého kontinentu jejich sen. Ve společnosti OLI eBike Systems vnímáme tento duch brilantnosti a strojírenství každý den. Duch legend motoristického sportu nás vede a inspiruje. Naším posláním je jediné: sledovat a udržovat tuto úžasnou tradici.

zdroj: https://www.oli-ebike.com/company/

— ČÍSLO JEDNA V TECHNOLOGII A VÝKONU  —

Ať už jde o město nebo horu, na čem opravdu záleží, je, že motory OLI eBike Systems jsou špičkou v této řadě: nejlepší zážitek, jaký jste kdy mohli mít, kde je jízda na kole zcela novým světem. Chcete si vyzkoušet sami sebe? Přejete si jednoduše nepracovat? Naše odpovědi jsou SPORT a MOVE PLUS: motory e-vášeň. A vášeň je nakažlivá!

Flexibilita Systémové motory OLI eBike mají něco, co jiné motory nemají, lze je přizpůsobit.

Vyvinuli jsme sadu systémů s otevřeným zdrojovým kódem, protože chceme nabídnout příležitost provést radikální zásah, který může uspokojit, splnit a přizpůsobit se potřebám všech výrobců elektrokol. Velká flexibilita, která usnadňuje jakékoli zásahy do výměny řídicí jednotky, baterií nebo motorů. Máme možnost zasáhnout a postupovat podle všech přesných pokynů, které jsme dostali. Příklad? Můžeme spravovat parametry, které významně ovlivňují chování eBike.

Motory systémů OLI eBike se vyznačují dobře definovaným vzhledem, ale jejich vyhrazené specifikace umožňují velkou variabilitu. Například zaměření na úsporu energie a účinnost. Nebo naopak získat maximální výkon.

.

— SPORT —

Motor bez omezení

Výkon navíc pro nejnáročnější trasy, kalibrovaná a dynamická podpora založená na úsilí. Vyvíjeli jsme motor SPORT pro milovníky dobrodružství, kteří chtějí objevovat vzdálená místa a zatáčky, pro milovníky pěší turistiky, kteří se nevzdávají elektrické podpory. Pohon je nejvýkonnějším z našich motorů a zaručuje maximální podporu při nízkých frekvencích díky maximálnímu točivému momentu 85 Nm.

Tah podpory může dosáhnout 400% použité síly, což obnovuje výjimečnou všestrannost pro ty, kteří nechtějí stanovovat limity. Asistence udivuje od prvního zdvihu pedálu a perfektně se přizpůsobí každé cestě, stezce nebo terénu. Jízda je sportovní a citlivá, cyklista se může soustředit na cestu, protože motor OLI eByke Systems ji sleduje a podporuje ji dynamickým, okamžitým a přirozeným způsobem. Motor SPORT používá konzolu určenou ke zlepšení tuhosti pro připevnění k rámu a může počítat s ochranou zaručenou speciální ochranou motoru.

— MOVE PLUS —

Dokonalá pomoc

Maximální tah hbitý, plynulý, výkonný a spolehlivý motor od nejnižších otáček díky točivému momentu, který se hodí v nejtěžších chvílích.

MOVE PLUS podporuje šlapání a úsilí cyklistů různých úrovní, od diskrétního až po nejagresivnější tahouna pro sportovní testy. Trend točivého momentu motoru ukazuje, jak byl motor navržen tak, aby se maximálně projevil až do kadence 120 ot / min, při zachování vysokého výkonu i při vyšších rychlostech otáčení.

Výkon se vypočítá vynásobením točivého momentu úhlovou rychlostí otáčení. Jak se zvyšuje kadence, zvyšuje se také výkon, a to až do bodu špičky, který vám umožní dosáhnout maximální rychlosti jízdy, která je podle zákona omezena na 25 km / h. Motor MOVE PLUS je zaměnitelný s nejpopulárnějším systémem na světě eBike a má stejné připojovací body k držáku motoru / rámu.

— IL Display —

Jeden počítač na palubě

Motory systému OLI eBike mají displej dálkového ovládání: exkluzivní příslušenství, které vám pomůže na cestách.

Bezprostřední

Snadno použitelné, vyvinuté tak, aby poskytlo cyklistovi okamžité odpovědi a veškeré údaje potřebné k dosažení konzistentní a přesné pomoci. Dokáže se přizpůsobit různým způsobům použití, od dojíždění po sport, na displeji se zobrazuje řada informací. Díky dálkovému ovládání, které je umístěno na levé straně řídítek, lze snadno vyhledat jakékoli další informace.

Jednoduchý

Režim CITY je nejdůležitější. Zaměřuje se na každodenní mobilitu a poskytuje údaje o teplotě prostředí, světelných podmínkách a čase. Cyklistu informuje o mnoha funkcích, jako je zbytkový náboj, úroveň asistence, okamžitá rychlost kola a síla motoru.

Kompaktní

Rychlým stisknutím tlačítka si můžete přečíst různé doplňující informace, které mohou být relevantní, pokud trénujete nebo chcete vyzkoušet sami sebe. Je možné znát vzdálenost a dobu trvání jakékoli přijaté trasy, kadenci, tj. rychlost otáčení pedálů a použitá energie.

Ergonomické

Kromě úrovně asistence a okamžité rychlosti motocyklu poskytuje tento profesionální režim vyvinutý pro zkušené cyklisty přesnou a konzistentní zprávu o síle zdvihu pedálu (vyjádřeno ve wattech), výkonu motoru, indikaci výkonu (tj. mix mezi výkonem přenášeným motorem a výkonem vyvíjeným cyklistou) a průměrným využitím ve Wh / km. Je to jako jízda s osobním trenérem po boku.