— OLI —

EMILIA ROMAGNA, ZEMĚ MOTORŮ A LEGEND

Na tradici záleží. Není náhodou, že jsme se narodili zde, v zemi nejvíce konkurenceschopných, luxusních a nejvyhledávanějších značek na světě. Vášeň pro motoristický sport, závody a závody nám koluje v žilách. Podél starobylé silnice Emilia, která vede z Piacenzy do Rimini, jsou testovací dráhy, závodní dráhy, muzea a úžasné soukromé automobilové sbírky.

Ať už se jedná o auta nebo kola, modely navržené a vyrobené v těchto regionech naplňují nadšencům z každého kontinentu jejich sen. Ve společnosti OLI eBike Systems vnímáme tento duch brilantnosti a strojírenství každý den. Duch legend motoristického sportu nás vede a inspiruje. Naším posláním je jediné: sledovat a udržovat tuto úžasnou tradici.

zdroj: https://www.oli-ebike.com/company/

— ČÍSLO JEDNO V TECHNOLOGII A VÝKONU  —

Ať už jde o město nebo horu, na čem opravdu záleží, je, že motory OLI eBike Systems jsou špičkou v této řadě: nejlepší zážitek, jaký jste kdy mohli mít, kde je jízda na kole zcela novým světem. Chcete si vyzkoušet sami sebe? Přejete si jednoduše nepracovat? Naše odpovědi jsou SPORT a MOVE PLUS: motory e-vášeň. A vášeň je nakažlivá!

Flexibilita Systémové motory OLI eBike mají něco, co jiné motory nemají, lze je přizpůsobit.

Vyvinuli jsme sadu systémů s otevřeným zdrojovým kódem, protože chceme nabídnout příležitost provést radikální zásah, který může uspokojit, splnit a přizpůsobit se potřebám všech výrobců elektrokol. Velká flexibilita, která usnadňuje jakékoli zásahy do výměny řídicí jednotky, baterií nebo motorů. Máme možnost zasáhnout a postupovat podle všech přesných pokynů, které jsme dostali. Příklad? Můžeme spravovat parametry, které významně ovlivňují chování eBike.

Motory systémů OLI eBike se vyznačují dobře definovaným vzhledem, ale jejich vyhrazené specifikace umožňují velkou variabilitu. Například zaměření na úsporu energie a účinnost. Nebo naopak získat maximální výkon.

.